Керівництво

Русин Андрій Васильович

Директор

Русин Андрій Васильович народився 04 жовтня 1971 року в м.Ужгород в родині лікарів. У 1988 році закінчив середню школу №9 м.Ужгород з срібною медаллю та поступив на медичний факультет Ужгордського держуніверситету. Після закінчення у 1994 році медичного факультету Ужгородського державного університету «з відзнакою» працював старшим лаборантом кафедри госпітальної хірургії цього ж факультету, згодом асистентом, доцентом, а з 2006 року професором. Кандидат медичних наук з 1997 року. Доктор медичних наук з 2006 року. 21червня 2007 року рішенням Атестаційної колегії МОН України присвоєно вчене звання «Професора кафедри госпітальної хірургії» Має 190 публікацій, з них 168 наукових з яких 42 патенти України, 9 навчально-методичного характеру, 2 з яких навчальні посібники з грифом МОН
У 2000 році нагороджений премією Кабінету Міністрів України «За внесок молоді в розбудову держави» .

У 2016 році нагороджений медаллю "25 років незалежності України"

У 2021 році нагороджений орденом "За заслуги " ІІІ ступеню.
Крім основної діяльності Русин А.В. займається розвитком міжнародних наукових зв’язків. А.В.Русин- закордонний член Угорської Академії Наук з 2004 року. 2005 року здобув другу вищу освіту за спеціальністю-«Правознавство». За внесок у розвиток зв’язків між Україною та Угорською республікою в 2006 році нагороджений почесною грамотою Закарпатської обласної Ради.
В 2009 році присвоєно почесне звання «Заслужений винахідник України»
З 2004 року- головний лікар Закарпатського обласного клінічного онкологічного диспансеру

У 2019 році переведений на посаду директора КНП "ЗПЦ" ЗОР

Одружений, батько 3-х дітей
Вільно володіє 4-ма іноземними мовами
Спеціалізація:
«Хірургія» – вища категорія
«Онкологія» - вища категорія
«Управління охороною здоров*я» - вища категорія .
За час роботи в Русин А.В. зарекомендував себе як висококваліфікований спеціаліст, здібний науковець, винахідник, ініціативний організатор. Постійно працює над підвищенням своєї педагогічної, науково-практичної, професійної майстерності. Користується авторитетом серед колег та учнів.